M W

M W

  True Blood Fan Club

  Paylaş
  avatar
  мίაა.Jαмεა ~
  Kraliçe {Bayan Yönetici}
  Kraliçe {Bayan Yönetici}

  Forever NickeLbacK ♥
  Kadın Mesaj Sayısı8830
  Büyü Gücü9133
  Güç18
  Yaş29

  True Blood Fan Club

  Mesaj tarafından мίაა.Jαмεა ~ Bir Perş. Şub. 10, 2011 5:44 pm  True Blood, Amerikan HBO yapımı bir fantastik korku dizisidir. Yapımcılığında Six Feet Under dizisinin de yapımcılığını yapmış olan Alan Ball vardır.

  True Blood bir vampir dizisidir. Hikayesini ise Charlaine Harris'in yazmış olduğu "Sookie Stackhouse Kitap Serisi" 'nden almaktadır. Bu kitap serisi "The Southern Vampire Mysteries" adıylada bilinir.

  Dizide, Amerika'nın Louisiana eyaletinde bulunan Bon Temps isimli küçük bir kasabada yaşayan insanlar ve vampirler arasında geçen olaylar konu ediliyor. Yalnız bu dizi klasik vampir hikayelerinden biraz farklı. İnsan kanından vazgeçip Japonların ürettiği sentetik yapay kanları içmeye başlayan vampirler, insanlarla kaynaşarak kasaba halkı arasına karışmaya ve uyum sağlamaya başlar. Ama bu seferde insanların vampir kanı içmeye başlar.

  Dizideki ana kahramanımız The Piano, X-Men ve Almost Famous gibi filmlerden hatırlayabileceğiniz genç yıldız Anna Paquin dizide Sookie Stackhouse isimli Louisiana’nın küçük kasabası Bon Temps’de garsonluk yapan bir kızı canlandırmaktadır. Kızımızın insanların düşüncelerini okuma gibi bir kabiliyeti var,ama bu yeteneğini nasıl kazandığını ilk sezon boyunca öğrenemiyoruz. Sookie birgün bara gelen vampir Bill’in düşüncelerini okuyamadığını anlar. İnsanların düşüncelerini sürekli okuyabildiği için sessiz sakin bir ortam ihtiyacı duyan Sookie Bill Compton’a ilgi duymaya başlar ve devamında olaylar gelişmeye başlar.

  True Blood, ilk sezonuyla Golden Globe drama dalındaki en iyi televizyon serisi ödülüne aday olmuştur. Golden Globe drama dalında en iyi performans gösteren aktris (Anna Paquin) ödülüne layık görülmüştür.

  Ana karakterler

  Sookie Stackhouse (Anna Paquin), küçük bir kasaba lokantasında çalışan telepatik (düşünce okuyabilen) bir garson kız.
  Bill Compton (Stephen Moyer), Sookie'nin aşık olduğu bir vampir.
  Eric Northman (Alexander Skarsgård), bin yaşındaki vampir bir Viking. Kitaba göre Sookie'nin aşık olacağı isimdir. - İkinci sezonda ana karakterdir.
  Sam Merlotte (Sam Trammell), Sookie'nin çalıştığı lokantanın sahibi. Şekil değiştirme özelliği vardır. Genllikle köpek olarak dolaşır ve Sookie'ye ilgisi vardır. Tara ile kısa süreli birlikteliği olmuştur.
  Jason Stackhouse (Ryan Kwanten), Sookie'nin erkek kardeşi. V bağımlısı olmuş sonrasında Fellowship of The Sun'a üye olmuştur.
  Tara Thornton (Rutina Wesley), Sookie'nin en yakın arkadaşı (yayımlanmamış pilot bölümde Brook Kerr tarafından oynanmıştır).  KURUCU:мίაა.Jαмεა ~
  Fan Club Üyeleri:


  Emeğe Saygı: Lütfen okuduğunuz mesajlara cevapyazın..
  ~ T.S.T.M ~

  I Was Made For Loving You..!


  I remember one moment I tried to forget
  I lost myself is it better not said
  Now I'm closer to the edge.. It was a thousand to one
  And a million to two
  Time to go down in flames and I'm taking you
  This never ending story
  Paid for with pride and fate .We all fall short of glory
  Lost in our fate
  It's time to forget about the past
  To wash away what happened last
  Hide behind an empty face
  Don't ask too much just say ..Cause this is just a game..


  └ ┐└ ┐└ ┐└ ┐└ ┐└ ┐└ ┐ └ ┐└ ┐└ ┐└ ┐└ ┐└ ┐└ ┐


  Tell me would you kill to save a life?
  Tell me would you kill to prove you're right?
  Crash crash burn let it all burn
  This hurricane's chasing us all underground.
  .

  ø Ξ .o·

   Design By Merlin World

    
   Forum Saati Çarş. Kas. 14, 2018 9:15 pm