M W

M W

  Cnbc-e Dergi Merlin Oyuncuları İle Konuştu !

  Paylaş
  avatar
  RoBradley
  Kraliyet Üyesi {Moderatör}
   Kraliyet Üyesi {Moderatör}

  Bradley'imi Özlediim...
  Kadın Mesaj Sayısı923
  Büyü Gücü2099
  Güç175
  Yaş24

  Cnbc-e Dergi Merlin Oyuncuları İle Konuştu !

  Mesaj tarafından RoBradley Bir Cuma Mart 18, 2011 8:03 pm  Merlin severler CNBC-e Dergi’nin Mart sayısında Bradley James, Katie McGrath ve Anthony Head ile yaptığı röportajları kaçırmasın.

  Kral Arthur ile konuştuk! CNBC-e Dergi’nin Merlin ekibinden Bradley James, Katie McGrath ve Anthony Head ile yuvarlak masada oturup, merak ettikleriniz hakkında sohbet ettiği bu özel röportajı kaçırmayın. İşte o röportajın bir bölümü:


  *Sizce Merlin’i diğer Arthur efsanesi uyarlamalarından ayıran nedir?

  Bradley James: Bence efsaneyi biraz fazla değiştirdik. Dizi Arthur, Kral olmadan önce başladı. İlk başta Arthur olması gereken kişiden çok uzak bir portre çiziyordu. Şımarık bir çocuk gibi davranıyordu. Herkesin bildiği asil kral olana kadar önünde aşması gereken uzun bir yol var. Sonunda o noktaya geldiğinde herkes “gerçekten çok değişti” diyecek.

  KM: Morgana dönemine göre klasik bir prensesten çok modern bir karakter. Bence karakterlerin tamamı çok modern bir şekilde yazılmış. İnsanların izlerken kendileriyle özdeşleştirebileceği özelliklere sahipler. Yıllar önce yaşamış karakterlerle ortaklık kurmak zordur, ama bir prenses olması dışında Morgana neredeyse kapı komşunuz olabilecek kadar modern. Karakterlerin yüzleştiği sorunlar, günümüzde herkesinkilerle aynı... Sihri ve ejderhayı işin içinden çıkarınca dört karakterin oldukları kişilerle yüzleşmeleri ve yaşadıkları ilişkilerin onlara ne anlam ifade ettiğiyle alakalı bir dizi bu.

  Arthur’un yaşadığı değişim aslında Merlin sayesinde gerçekleşiyor gibi. Ne de olsa Merlin herkesin içindeki iyiliği görüyor.
  Bradley James: Efsanede Merlin, Arthur’a danışmanlık yapıyor ve küçüklüğünden itibaren onu eğitiyor. Biz biraz farklı bir açıdan yaklaşıyoruz tabii, ama Merlin dolaylı yoldan da olsa, doğrudan da olsa Arthur üzerinde büyük bir etkiye sahip ve Arthur’a önemli kararlarda yardımcı oluyor.

  Morgana’nın değişiminde de Merlin’in büyük payı var. İkisi benzeşiyor, ama farklı seçimler yapıyorlar.

  Katie McGrath: Merlin bir korkak. (Gülüyor) Aslında içinde bulundukları durum çok benzer. Ancak Merlin, Gauis’a sahip. Danışabileceği, onu koruyan biri var. Morgana ise yalnız. Merlin’den yalnız olmadığını hissetmek için yardım istiyor, ama Merlin hiçbir şey yapmıyor. O da kendisiyle aynı durumda olan ikinci kişiden yardım istiyor: Morgause. Colin ile hep bu konuda şakalaşıyorum. Merlin’in tek yapması gereken Morgana’ya yardım etmekti. Etseydi, Morgana kötü bir karaktere dönüşmeyebilirdi. Tabii ki yardım etmemesinin nedenini anlıyorsunuz. Eli kolu bağlı, kendini ve Gauis’u koruması gerek.

  *Aklınıza setten komik bir anı geliyor mu?

  Bradley James: İskelet askerlerle savaşırken bir sahne vardı. Herkes arkamdaydı ve iskelet askerlerle bir dakika dövüşmem gerekiyordu. Ben de bağırarak kılıcımı savurmaya başladım. Sonra aradan yaklaşık iki dakika geçmesine rağmen yönetmen sahneyi durdurmadı ve ben de yorulmaya başlamıştım ki neler oluyor diye arkamı döndüğümde herkesin güldüğünü gördüm. Henüz çekimin ilk beş saniyesinde bir sorun yaşanmış, biri “Kes!” diye bağırmış, ama ben duymamışım ve herkes kendimi rezil etmemi izlerken ben dövüşmeye devam etmişim.


  Emeğe Saygı: Lütfen okuduğunuz mesajlara cevapyazın..
  One day you're gonna kill me.
  avatar
  merlinci
  Savaşçı Üye
  Savaşçı Üye

  merlin
  Erkek Mesaj Sayısı77
  Büyü Gücü80
  Güç1
  Yaş21

  Geri: Cnbc-e Dergi Merlin Oyuncuları İle Konuştu !

  Mesaj tarafından merlinci Bir Cuma Mart 18, 2011 11:14 pm

  güzel
  avatar
  Cdem...Colin
  Saygınlık Kazanmış Kraliyet Üyesi
  Saygınlık Kazanmış Kraliyet Üyesi

  ... Colin Morgan.. <3
  Kadın Mesaj Sayısı1048
  Büyü Gücü1058
  Güç1
  Yaş26

  Geri: Cnbc-e Dergi Merlin Oyuncuları İle Konuştu !

  Mesaj tarafından Cdem...Colin Bir C.tesi Mart 19, 2011 11:59 am

  Paylaşımın için sağol..
  Keşke Colin lede konuşsalardı yaaa..
  avatar
  Katherina
  Camelot'lu {Yeni Üye}
  Camelot'lu {Yeni Üye}

  Sitedeyim :)
  Kadın Mesaj Sayısı3
  Büyü Gücü3
  Güç0
  Yaş21

  Geri: Cnbc-e Dergi Merlin Oyuncuları İle Konuştu !

  Mesaj tarafından Katherina Bir Cuma Tem. 08, 2011 11:12 am

  Paylaşım için çok teşekkürler ...
  avatar
  Darth Vader
  Camelot'lu {Yeni Üye}
  Camelot'lu {Yeni Üye}


  Erkek Mesaj Sayısı1
  Büyü Gücü1
  Güç0
  Yaş18

  Geri: Cnbc-e Dergi Merlin Oyuncuları İle Konuştu !

  Mesaj tarafından Darth Vader Bir Cuma Tem. 08, 2011 4:04 pm

  [b][i][u]Bilgi İçin Teşekkürler

   Design By Merlin World

    
   Forum Saati Ptsi Ara. 10, 2018 11:52 am