M W

M W

  COLİN MORGAN RÖPORTAJ

  Paylaş
  avatar
  Dreamer
  Deneyimli Üye
  Deneyimli Üye

  Kadın Mesaj Sayısı27
  Büyü Gücü33
  Güç1
  Yaş22

  COLİN MORGAN RÖPORTAJ

  Mesaj tarafından Dreamer Bir Cuma Haz. 04, 2010 10:32 am

  Merlin star Colin Morgan: Koyu temalar ve 'büyük işler' serisinin üçüncü geliyor...

  Aktör Colin Morgan BBC'de yayınlanan fantastik macera serisi Merlin'de Camelot daki büyücü ilk yıllarında başından geçenleri anlatan bir senaryo ile üne kavuştu.

  Armagh, Kuzey İrlanda, 23 yıl önce doğumlu Colin , aynı zamanda Catherine Tate Show 'da ve Doctor Who episode Midnight 2008 yılında çalıştı.

  BBC’nin Merlin'i ikinci serisinin DVDsi Şubat ayında çıkacak.
  Üçüncü bir seri çekimleri bitmekte ve yeni bir röportajda, Colin nelerin geliyor olduğunu göstermek için Merlin’in 3. Sezonu hakkında konuştu...


  Nasıl bir çalışma ikinci serisi Merlin üzerinde ilk önemli farkı nedir?

  İlk seride, film benim için yeniydi.
  Size teknik şeyler aşina gelmeye başladığında ikinci sezonun başladığını hissediyorsunuz. Ayrıca karakterin - nasıl bir sahne yaklaşım olduğunu biliyoruz, nasıl diğer aktörlerle çalışıcağınızı kestiremiyorsunuz...

  Sizin Merlin olmanız , size ne gibi şeyler katar ?

  Charles Dance mükemmeldir, o bir bölüm de Witchfinder oynadı ve o sadece onunla eğlence vardı - ve gerçekten oldukça korkutucu oldu. Mackenzie Crook ilk bölümlerde oynadı. Çünkü rolü ile yapabileceği eğlence vardı onun eğlenceli bir yanı vardı. Çünkü onunla çalışmak için çok fazla sebep var ve son bölümde, John Lynch gibi bir yıldız ile çalışmak , muhtemelen benim favorim oldu.

  Sık sık Merlin performansınızı incelemek için kendinizi izliyor musunuz ?

  Performansınızın iyi olması gerçekte nasıl biri olduğunuzla ilişkilidir.
  Bence bunu herkes denemeli, çünkü çok şeyler sonrası yapılır-Merlin üretimi, özel efektler ve müzik açısından. Ne zaman kendinizi seyretseniz bir canavar görmek istemezsiniz.Ama bunu böyle düşünüyor ve hissediyorsanız performasınız iyidir.

  Yeşil bir ekran önünde hiç bir şey yok iken profosyonel çekim yapmak zor mu ?

  Duruma göre değişiyor. Dizide ben bir ejderha ile konuşuyorum, ve artık ben ejderhanın neye benzediğini biliyorum, sahnelerden çok var ve,alışınca daha kolay. Ama yeni yaratıklarla olan sahnelerde bizlere tanıtıldı gerçekten onları tanımamız için ya da boyutu ne tür bir şeye doğru gidiyoruz nasıl size tepki gidiyoruz, bilmek çok zor oluyor. Biz, belki onun ölçerek, ne boyutlu birisi fikir olsun diye size göre olması ve nereye bakılacağını - sık sık bir kutup veya sopa gibi bir şey ya da bir tür makete bakıyoruz. ( Gülüyor )

  İkinci serinin dramatikal bir şekilde bitmesi üçüncü seri için bir ipucu mu ?

  Sanırım. İkinci seriyi takip etmekte olanlar biliyorlar ki gerçekten çok karanlık ve gizemli şeyler var. Bu gelecekteki bölümler için gerçek hikayeden çok kurma, ve daha karanlık. Mizah ve cazibe unsurları tabiki hala var ama kesinlikle o karanlık temalar üzerinde çekiyoruz. İkinci seriden sonra, karakter çok, özellikle Merlin ve aynı zamanda diğer karakterler, sonunda sonsuza kadar, gerçekten değişmiş olacaktır. Büyük şeyler gerçekleşiyor ve büyük şeyler henüz geliyor. Bu yüzden umarım bu hikaye devam edecek.

  Seni çoğu kişi Merlin olarak tanıdığını belirtir mi?

  Kesinlikle daha bu sefer çok oldu. Geçen yıl az kişi tanırken , şimdi insanlar biliyorlar beni sanırım. Bu sokaklarda gerçekleşince daha komik oluyor. Çünkü insanlar birbirlerine göstererek benim hakkımda birşeyler söylemekteler...

  Yazarlarınız Merlin’i ve Arthur Dönemini daha fazla işlemek istiyor mu?

  Yazar ve üreticilerin ne planladınıkları açısından emin değilim. Ancak Arthur efsanesi nedeniyle, ve devam ederen bir hikaye var besbelli için bir gelecek te vardır. Biz seyircilerin heyecan duyması ve hoşlanması için herşeyi yapmaktalar.

  Sizin beğendiğiniz ve herkesin görmesini istediğiniz bir bölüm varmı ?

  Göl ile geçen son bölümde herkesin ilgisini çeken bir şeyler var ve bunun devam ediceğini düşünüyorum. Freya’nın vücudunun gölde olması onun gelecekte birşeyler yapacağını gösterir.Aynı zamanda Excalibur’da da aynı göl var ve bu ilgi çekici. İkinci serinin sonuna kadar Merlin’de değişiklikler görülücektir. Ve Merlin’in Freya’yı bulmasını istiyorum.

  Merlin’den önce, CATHERINE TATE SHOW ve Doctor Who ‘da roller üstlendin. Kariyerinizde şanslı çalışmam dediğiniz bir şey için henüz erken mi?

  Oh yeah. Benim tiyatro Londra ve yaptığını ilk film Catherine Tate Show’dur.O çok büyük bir başlangıç ve daha sonra Doctor Who ile birlikte bir şans geldi diyebilirim.Şans Doctor Who demiyorum, ama sadece o bölüm için bile büyük bir aşk ile oynamıştım, o büyük bir hikayeydi. Ben onu gerçekten çok sevmiştim.

  Peki ‘THE SEA CHANGE’ nedir ?

  İskoçya aslında kapalı bir kutu gibi. Aslında geçen yıl Merlin başladı ve bunu bitirmek için asla uğraşılmadı bu yüzden bir yıl sonra kadar başladık. Ne zaman, sannırım yaz civarında çıkacak ama emin değilim. Ben umarım Noelde yada, hemen sonra olur.


  Alıntıdır...
  avatar
  Mrs.Morgan
  Deneyimli Üye
  Deneyimli Üye

  Mesaj Sayısı20
  Büyü Gücü24
  Güç0
  Yaş23

  Geri: COLİN MORGAN RÖPORTAJ

  Mesaj tarafından Mrs.Morgan Bir Salı Haz. 08, 2010 9:04 am

  Bende Freya'yı bulmasını istiyorum. *___*
  avatar
  Dreamer
  Deneyimli Üye
  Deneyimli Üye

  Kadın Mesaj Sayısı27
  Büyü Gücü33
  Güç1
  Yaş22

  Geri: COLİN MORGAN RÖPORTAJ

  Mesaj tarafından Dreamer Bir Salı Haz. 08, 2010 9:43 am

  Mrs.Morgan demiş ki:Bende Freya'yı bulmasını istiyorum. *___*

  ''Freya’nın vücudunun gölde olması onun gelecekte birşeyler yapacağını gösterir.Aynı zamanda Excalibur’da da aynı göl var ve bu ilgi çekici'' demiş orda eğer Freya'yı bulursa kötü bir biçimde bulacakmış gibime geliyo. Hayırlısı Very Happy
  avatar
  selinkolemen
  Deneyimli Üye
  Deneyimli Üye

  merlin
  Kadın Mesaj Sayısı22
  Büyü Gücü32
  Güç0
  Yaş32

  Geri: COLİN MORGAN RÖPORTAJ

  Mesaj tarafından selinkolemen Bir C.tesi Ekim 09, 2010 9:06 pm

  Freya zaten ölürken "borcumu birgün ödeyeceğim" demişti.
  bu da geri gelecek demektir.
  avatar
  ♥KatieMG♥
  Saygınlık Kazanmış Kraliyet Üyesi
  Saygınlık Kazanmış Kraliyet Üyesi

  Haftasonunu beklemek zor....
  Kadın Mesaj Sayısı1154
  Büyü Gücü1199
  Güç8
  Yaş26

  Geri: COLİN MORGAN RÖPORTAJ

  Mesaj tarafından ♥KatieMG♥ Bir C.tesi Ekim 09, 2010 11:24 pm

  Paylaşım için tşkler!!

   Design By Merlin World

    
   Forum Saati Salı Haz. 19, 2018 6:36 pm